محل تبلیغات شما

در منطقه پنج شهرداری در یکی از محله های پونک مسجدی به نام مقدس علی بن ابی طالب (ع) هست.

مسجد محل املاکی دارد که عموما این املاک، مغازه با کاربری تجاری است. متولی این مغازه ها هیات مدیره مسجد بود اما امام جماعت جدید مسجد کم کم زمام امور را به دست گرفت و برخلاف گذشته که اجاره مغازه ها کمتر از حد معمول بود،ایشان آقای میم ،در کشاکش کرونا و گرفتاری مستاجرین و کاسبی کساد یک میلیون تومان به اجاره ها افزود این باعث رنجش اعضای هیات مدیره شد و یکی پس از دیگری استعفا دادند،از جمله شاهکار های دیگر ایشان خرید یا شراکت در یک دستگاه ATM برای خود و نصب در ورودی مسجد و دریافت کارمزد استفاده از این خودپرداز کرده.

بزرگ ترین شاهکار ایشان دریافت کارمزد ۲۰۰ هزار تومانی از مبلغ قرض الحسنه ۵ میلیون تومانی مسجد است و خودش میگوید این برای مستحقان است و از کسی که وام قرض الحسنه بنامش در میاید میستاند و بجای ۵ میلیون ۴/۸۰۰ پرداخت میکند در حالی که اکثرا راضی به این امر نیستند ولی احتمالا چون مجبور و نیازمندند چاره ای ندارند،حال این مستحقان چه کسانی هستند کسی نمیداند!! این احوال هشتک صاحب مغازه خوب( که صاحب نیست بلکه فقط متولی امور مسجد آن هم با هیات مدیره است که چنان که عرض شد تقریبا همه هیات مدیره بدلیل نیتی از او کار را رها کردند) است که نه با شرع و نه با وجدان و نه با شرایط کنونی مردم هم خوانی دارد.

این کارها بسیار به اعتبار مسجد لطمه وارد کرده و من و بسیاری چو من مدت هاست،پس از آشکار شدن تخلفات پیش نماز قبل برای نماز جماعت به مسجد نمیروم.

امام جماعت قبل در انتخابات شورایاری به نفع عده ای خاص و ذی نفع دخالت کرد و همچنین در سفری به عتبات با دختر جوانی ازدواج کرد،با وجود داشتن همسر و دو فرزند.

همیشان(پیش نماز قبل) بود که در برنامه ای در تلوزیون گفت:خدا به پیامبر صل الله علیه فرمود اگر فقط سجده بر من واجب نبود و شرک قلمداد نمیشد (پناه بر خدا) به تو دستور میدادم به مردم بگویی ن به شوهرشان سجده کنند!! این گذاره سر تا پا اشکال و خلاف واقع و عقل و شرع است.

پس از این خلاف واقع گفتن دیگر به تلوزیون راه نیافت و پس از شاهکار های دخالت در انتخابات و تجدید فراش و شکایت همسر اولش و برادر های همسرش از او باعث شد سازمان مساجد او را برکنار کند.

من با هیچ کدام از این آقایان کینه یاغرض یا مشکلی به شخصه ندارم ولی ایشان باعث بی اعتمادی مردم به ائمه جماعت، مسجد و ون میشود و این بسیار مضر و نامطلوب برای شان و جایگاه ون و ائمه جماعت و پایگاه مومنین که همانا مساجد است.

حال ون زیادی به شخصه میشناسم که بسیار پاک،مومن واقعی و مبری از بسیاری از آلایشات معمول عامه مردم هستند.

تلهٔ شکار ماموت با قدمت ۱۴ هزار ساله!!

از پیامک کارت سوخت خودرو تا نرم افزارهای اجتماعی

اعزام سه هزار نیرو و تجهیزات به عربستان

مسجد ,هیات ,جماعت ,مردم ,مغازه ,مدیره ,هیات مدیره ,پس از ,نه با ,از این ,قرض الحسنه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه اینترنتی رسالت و ولایت hueselessnyc tomonpera whiffgevertso به یاد یار کویـر کوچــــــــــــــک من انیمه و رمان های جدید در آنیکا Thelma's notes حیدربابا روستای ده نبی