محل تبلیغات شما

با ترور ژنرال سلیمانی رئیس جمهور آمریکا قصد داشت توجه ها را از استیضاح و مسایل مرتبط دیگر خود را به قهرمان تبدیل کند و انتخاب خود را برای دوره بعد بیمه کند.

حال اگر ما استراتژی صبر استراتژیک را همچنان ادامه دهیم به معنی خسارت و دقیقا افزایش احتمال جنگ مستقیم بین ایران و آمریکا ست.

در حالی که آمریکا نه صرفا به دلیل قدرت نظامی ما بلکه به دلیل جنگ های نا متقارن که حتی از آسیای دور تا افغانستان و یمن و عراق و لبان و اسرائیل قابلیت ضربه به آمریکا را داریم و این باعث میشود دولت آمریکا از ترس ۳ تا ۴ هزار سرباز کشته شده در منطقه جرات ورود به جنگ با ایران را نداشته باشد.

در عین حال با تلویزیون ها و تبلیغات از طرق مختلف سعی در جدایی ایران با بازوهای منطقه ای اش دارد تا ایران را تضعیف کند تا خطر ایران را ابتدا کاهش دهد و سپس با ایران ضعیف شده هر چه میخواهد بکند.علاوه بر فشار اقتصادی و تحریم ها که با نادانی و فساد داخلی گره خورده مسولان نا لایق با مدرک های دکتری و فوق دکتری که با رانت و پولو رشوه بدست آورده اند و همین مدرک های بی مصرف( مثل فوق لیسانس های آبکی و دروغین که بحداقل مدرک ورود به مجلس است و امثالهم) کل سیستم را در فساد و تباهی فرو برده و همین فساد و عدم کارایی اولا باعث انشقاق جامعه و عموم مردم به حکومت شده و ثانیا در ذهن مردم نظام جمهوری اسلامی را ناکارامد و فشل جلوه میدهد و زمینه را برای نفوذ افکار ضد منافع ملی(فارغ از دینی و عقیدتی) با شیپور هایی چون ایران اینترنشنال که بودجه اش را عربستان به شرکت گلوبال مدیا سیرکولیتینگ انگلستان میدهد و اصلا برایش اهمیت ندارد که در سال اول یکصد و یازده میلیون دلار زیان دهد،چرا که تحت برنامه ای که اتفاقا مشابه در نقاطی مانند عراق و لبنان و افغانستان که گره زدن مسایل اقتصادی با ناکارآمدی حکومت و نفوذ کشوری ثالث ( که معمولا ایران است در امور داخلی و برانگیختن حس ملی گرایی این کشورها و عرب و عجم بازی و شیعه و سنی و .) پیاده میشود و حال به مردم ایران سرایت کرده فاصله ای که به نظر من مقصر اصلی آن حکومت با اشکالات و بی سلیقگی ها و رقابت های داخلی و دشمنان در لباس دوست و بی تدبیری های آقایان تدبیر و امیدی که اتفاقا تدبیری نداشتند و مردم را نا امید کردند چه در مجلس چه در دولت و غیره و غیره است،وگرنه مردم که تمام سختی ها را تحمل کردند،سعی در تضعیف ایران و سپس جنگ رودرو با ایران را در دستور کار خود قرار داده اند،حال چنانکه عرض شد سال نخست صد و یازده میلیون زیان دهند ،چه باک که سرمایه گذاری کرده اند که چنانکه پیش میرود متاسفانه احتمال موفقیتشان وجود دارد.

آیا با خود اندیشیده اید چرا شبکه ایران اینترنشنال بر روی تمام ماهواره های قابل دسترس در ایران قابل دریافت است؟

خیلی ما رادوست دارند؟! یا عاشق چشم و ابروی ما هستند؟!

آیا آمریکا ما را دوست دارد؟ خیر آنها (آمریکا،عربستان ،اسرائیل ودیگران کوچک تری چون بحرین و امارات ) در پی نابودی ما هستند و هر کدام در پی اهداف خود هستند.

اینکه هر کدام از آنها چه هدفی دارند در مقالی دیگر عرض خواهم کرد.

اما هر آنچه گفته شد ناقض اینکه ما بد عمل کرده ایم نیست و اتفاقا گله من نیز از همین است که در چنین شرایطی برخی در دولت و سایرین با عملکرد اشتباه، گویی در این آتش میدمند.

اما بدانید آمریکا با توان کنونی ایران فکر حمله نظامی به ایران را هم نمیکند چه رسد به عمل،چرا که میداند این جنگ مفتضحانه تر از جنگ ویتنام خواهد بود و بدلیل جغرافیای گسترده این باصطلاح جنگ هرگز وارد آن نخواهد شد،مگر بازوان ایران را تضعیف کند و در نظر مردم ایران اهداف شوم خود را در پس واژگانی چون دموکراسی ،آزادی،رفاه و امثالهم پنهان نموده و به خود تحت عملیات نظامی در اذهان مردم مشروع جلوه دهند

تلهٔ شکار ماموت با قدمت ۱۴ هزار ساله!!

از پیامک کارت سوخت خودرو تا نرم افزارهای اجتماعی

اعزام سه هزار نیرو و تجهیزات به عربستان

آمریکا ,جنگ ,مردم ,های ,ها ,کند ,ایران را ,خود را ,ایران و ,را در ,با ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خاطرات سیاه سفید mekacarbo شهاب - دانلود فایل های دانشگاهی bamikan ادبیات مرجع فارسی بازی RUST آسمونی Wholesale NFL Jerseys Save Up 50% off, Many Unique Design We Can Offer. چت|چت روم|چت روم فارسی|شلوغ چت|حورا چت Raya Senpay World ♡_♡