محل تبلیغات شما

در حادثه سقوط و حریق هلی كوپتر شخصی کوبی برایانت او بهمراه دختر ۱۳ ساله اش وپنج نفر دیگر کشته شدند.

کوبی برایانت متولد ۱۹۷۸ بود،او ستاره لس انجلس لیکرز و از بهترین های دنیای بستکبال بود که زمان زیادی از بازنشستگی اش به عنوان بازیکن نمیگذشت.

او دو بار بازنشسته شد،بار اول پس از ناکامی لس انجلس لیکرز در کنفرانس غرب در پی اصرار هواداران و خلا ناشی از نبود بازیکنی در اندازه های او دوباره به لیکرز بازگشت.

اما دو سال پیش بعد از سالها بازی در برترین استاندارد های یک بازیکن آنهم در NBA برای همیشه بازی حرفه ای را کنار گذاشت.

او تنها بازیکنی بود که فقط در یک بازی ۸۳ امتیاز برای تیمش آورد.

همه آمریکا در شوک این حادثه هستند.کریم عبد الجبار این حادثه را باورنکردنی توصیف کرد و شکیل اونیل در غم دوست و همبازی اش گریست.

اکنون تمام شبکه های تلویزیونی آمریکا در مورد این خبر صحبت میکنند و برناه های معمول خود را قطع کردند .بطوذی که حتی طرح استیضاح ترامپ نیز فراموش شده!!

دنیای بسکتبال ستاره ای بزرگ و مردی مهربان و نیکوکار(شرکت در بسیاری از خیریه ها و حتی همین چندی پیش برای آتشسوزی کالیفرنیا کمک مالی کرد) را از دست داد.همه او را دوست داشتند و حتی اگر طرفدار لیکرز نبودند کوبی را دوست داشتند.از جک نیکلسن بازیگر تا اسنوب داگ خواننده از ستارگان هالیوود و تمداران تا مردم عادی همه طرفدار او و متانت و وقار او بودند.

بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال میداند(از جمله خودم!)

خدایش بیامرزاد.

تلهٔ شکار ماموت با قدمت ۱۴ هزار ساله!!

از پیامک کارت سوخت خودرو تا نرم افزارهای اجتماعی

اعزام سه هزار نیرو و تجهیزات به عربستان

های ,لیکرز ,کوبی ,بازیکن ,اش ,برایانت ,کوبی برایانت ,آمریکا در ,این حادثه ,را دوست ,لس انجلس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ رسمی نازنین شفیعی مربی هنرهای دستی tiorubacir Metal Sheet Cold Roll Forming Machines,Floor Deck Roll Forming Machines Suppliers ماجرای بازپرس headsbidboso paupolacon Suzanne's info neugravonor قیمت خرید و فروش گوشی موبایل سونی bilslosoges