محل تبلیغات شما

چنانچه پیشبینی میشد بوریس جانسون که به نظر من کودن ی است، نخست وزیر بریتانیا شد.


اگر جرمی هانت وزیر امور خارجه در مورد مشکل توقیف نفتکش بریتانیا جدی تر و استوار اقدام میکرد شاید شانسش را افزایش میداد اما بطور کلی او حتی شایسته وزارت امور خارجه نبوده و نیست.

جانسون با تقلیدی احمقانه از ترامپ حتی با همان لغات مانند کشور فوق العاده و خروج بریتانیا حتی بدون تفاوفق با اروپا ( با استفاده از جمله تا ۲۱ اکتبر برکزیت رااجرا میکنیم که صد البته تا ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۰ هم نمیتواند به وعده اش عمل کند چرا که بریتانیا عملا چند پاره میشود،خصوصا اسکاتلند و ایرلند جنوبی و مشکلاتی دیگر که جای مطرح نمودن آن نیست و دوباره دولت از هم میپاشد.

زیاد عجیب نیست پوپولیسم در غرب خصوصا دو کشور مهم بریتانیا و ایالات متحده طرفدار پیدا کرده!

با خروج ۴ وزیر از کابینه و یقینا دیگرانی نیز به لیست استعفا دهندگان اضافه میشود و از کابینه خارج میشوند چالش برای صد روز تا پایان مهلت اتحادیه اروپا نبرد برای باخت است و تازمانی که بریتانیا دست از برگزیت بر ندارد،دولتها تشکیل و پس از نا کارآمدی استعفا میدهند یا برکنار میشوند و چاله برگزیت برای انگلستان چاهی عمیق مبشود.

تلهٔ شکار ماموت با قدمت ۱۴ هزار ساله!!

از پیامک کارت سوخت خودرو تا نرم افزارهای اجتماعی

اعزام سه هزار نیرو و تجهیزات به عربستان

بریتانیا ,وزیر ,جانسون ,هم ,خارجه ,کشور ,نخست وزیر ,وزیر بریتانیا ,امور خارجه ,از کابینه ,که بریتانیا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گـــــــــــــــــندم زرد Julie's memory فروشگاه شاپ لامپ :چراغ خواب كودک بچه:لاک پشت موزیكال دخترانه پسرانه 2020 دیوانه تر رویای خیال من isisnyhi ropostdealsymp nefibefi Peggy's page ساس