محل تبلیغات شما

رها کردن کردها در شرایطی که نیروهای آمریکایی در حال آموزش به نیروهای کرد این مناطق بودند و اجازه ورود ترکیه به بهانه منطقه حائل بلحاظ ت منطقهبسیار خطرناک است.

شاید هدف آمریکا از چنین اقدام با تعجیل و دسپاچه در این شرایط و چراغ سبز به ورود ترکیه درگیر کردن این کشور به جنگی بلند مدت و آشوب ماندگار در سوریه و عراق!(عراق خصوصا کرد هایی ک خواهان استقلال بودند و همه پرسی خروج از عراق یکپارچه را از یاد نبریم!! و تنها کشوری که از استقلال حمایت کرد اسرائیل بود و چنین درگیری ای در منطقه کرد نشین و اشتراک کردهای ایران،عراق،سوریه و خوده ترکیه ابعاد گره را بزرگ تر و مشکل تر میکند و از جمله منافع ایران و سوریه را در مقابل ترکیهٔ ،نسبتا سرکش، قرار میدهد و ترکیه را همچنان در ت با آمریکا و روسیه را روی الاکلنگی به سمت ایالات متحده می اندازد و روسیه را ذی نفع و طلبکار خواهد کرد،چنانکه حتی عربستان نیز ورود ترکیه به شمال سوریه را محکوم کرد و ایران باید با عربستان وارد گفتگو گردد تا بار عربستان را از دوش بردارد که در پی عربستان،امارات متحده عربی و بحرین و قطر بدون تعارفات با خمسایگان عرب خود به سمت ایران خواهند آمد که بسیار میتواند به ایران در موازنه قدرتهای خویش در منطقه سامان دهد و هم تراز کند.

در این درگیری میان کردها و درگیری ادامه دار در سوریه که اینبار بجای داعش نوعی دیگر از افراطی گری شاید اینبار با نام قومیت(پان کردیسمی با رنگ تهاجمی) بوجود آورد و با پشتیبانی اسرائیل کرد ها را به سوی نابودی ببرد و دست اسرائیل را در سوریه باز کند.

ابعاد این مسله میتواند چنان بزرگ شود که تسلیحات خریداری شده در عربستان در سوریه خرج شود.

این بحث بسیار گسترده ایست و جبهه های مختلفی میتواند گشوده شود و دسته کمی از جنگی آخر امانی ندارد!! چرا که ممکن است طرف های زیادی به سیم آخر بزنند!!

تلهٔ شکار ماموت با قدمت ۱۴ هزار ساله!!

از پیامک کارت سوخت خودرو تا نرم افزارهای اجتماعی

اعزام سه هزار نیرو و تجهیزات به عربستان

سوریه ,ترکیه ,عربستان ,منطقه ,آمریکا ,عراق ,در سوریه ,ورود ترکیه ,در منطقه ,ترکیه به ,کرد نشین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
crazyfriendsforever ابزار آلات لحیم کاری و اندازه گیری الکترونیک Robert's blog lishironvi وبلاگ انتقال یافت pehealthbeattgnos مطالب اینترنتی Christopher's info فروشگاه اینترنتی زیور آلات،هدیه برای خانم ها،هدیه برای همسر،فروش کالای لوکس،سواروفسکی روداب نیوز